po górach i Zakopanem

Cennik wypożyczenia i wycieczek na quadach

Ważne informacje na temat naszego cennika wypożyczenia Quadów:

jedno i drugie odbywa się zawsze z przewodnikiem po najlepszych trasach, które dobieramy odpowiednio pod oczekiwania klienta, na wycieczce jest widokowo i rekreacyjnie trasami po górach, na wyprawie jest mokro, dużo błota i wody – bardziej extreme.

bez naszego przewodnika – tylko drogami publicznymi bez prawa wjazdu do lasów, Parków i na szlaki.

Przy każdej z wypraw podana jest cena za 1 osobę na quadzie + dopłata jaką należy uiścić za pasażera – do wyboru dwuosobowe Bombardier Outlander 450 lub jednoosobowe Yamaha Grizzly 450 ) – wszystkie zarejestrowane i ubezpieczone OC i AC – pojazdy są w pełni uprawnione do jazdy po drogach publicznych – co jest bardzo ważne w przypadku ubezpieczenia i ewentualnych zdarzeń

mamy trzy lokalizacje w Zakopanem – każdorazowo należy sprawdzić telefonicznie, gdzie dostępne są quady – nasze lokalizacje: Gubałówka przy Butorowym, Krzeptówki, Krupówki Dolne.
Wycieczka 4x4 z Przewodnikiem

prowadzi górskimi terenach, widokowymi drogami oraz leśnymi ścieżkami – trasa specjalnie wybrana trasa pod quady – wycieczka odbywa się z naszym przewodnikiem, który prowadzi na swoim quadzie określona grupę.

Wyprawa Off Road z Przewodnikiem

trasa prowadzi po górskimi - trudnym terenie, gdzie spotkacie błoto, wodę i offroad w Zakopanem. Wyprawa odbywa się z naszym przewodnikiem, który prowadzi na swoim quadzie wyprawę mocno terenową.

Wypożyczenie Quada po Zakopanem

trasy po drogach publicznych – zakazana jazda po lasach i terenach ogólnie nie dostępnych - generalnie trasa turystyczno - widokowa. Jazda samodzielna bez naszego przewodnika. Otrzymują Państwo quada, który jest rejestrowany i monitorowany za pomocą naszego monitoringu – wymagane posiadanie karty kredytowej.

*Wszystkie cenny są cenami do zapłaty (brutto)