ZAKOPANE

Wyprawy na quadach

Wypożyczalnia quadów w Zakopanem - pracujemy codziennie od godziny 10 do godziny 18. Jesteśmy organizatorem wycieczek w Zakopanem oraz wypraw górskich na quadach - dla turystów z Polski i zagranicy.
Mamy quady i czterokołowce Yamaha oraz Can Am - wszystkie pojazdy zarejestrowane i w pełni ubezpieczone. Gwarantujemy wspaniałą górską przygodę i najlepszą zabawę - daje nam to teren i nowoczesne pojazdy - na quadach poczujecie prawdziwą przygodę w górach oraz zobaczycie wspaniałe widoki na całe Tatry i Podhale.
Od 2002 roku organizujemy wyprawy na quadach w Zakopanem - jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą na tym rynku. Podczas każdej wyprawy na początku oferujemy szybką szkołę quadów, czyli naukę jazdy quadami przeprawowymi, nasi przewodnicy to na co dzień instruktorzy ATV Akademii - "elitarnej szkoły jazdy na quadach" - to my dbamy o bezpieczeństwo użytkowników quadów - szkolimy Wojsko, Straż, Policję, Pogotowia Ratunkowe.
W naszej ofercie także imprezy integracyjne - imprezy dla firm - zajęcia teambuilding oraz imprezy integracyjne dla firm.